Hakkımızda

Bizi daha iyi tanıyın

Hakkımızda (Biz Kimiz?)

2015 yılı itibariyle hizmet sunmaya başlayan Alagöz İletişim; kurumsal kimliğiyle ön plana çıkan ve profesyonel bir şekilde hizmet sunma kabiliyetine sahip bir firmadır. İletişim alanındaki ihtiyaçların karşılanması noktasında mükemmel çözümler sunabilen Alagöz İletişim; GSM alanında da etkili çözümlerin adresi konumunda yer almaktadır. %100 müşteri memnuniyeti eksenli bir çalışma prensibine sahip olan firmamız; uluslar arası kalite standartlarında etkili bir hizmeti sizlerle buluşturmaktadır.

İlk olarak Ankara Etimesgut Şubesiyle hizmet sunmaya başlayan Alagöz İletişim; yine 2015 yılının Mayıs ayı itibariyle Eryaman’da şube açmıştır. Sürekli olarak gelişimci bir yapıya sahip olan Alagöz İletişim; arda arda açmış olduğu şubelerle iletişim alanında iddialı bir konuma yükselmiştir. Tüm şubelerinde kaliteli bir hizmet sunmayı hedef edinen Alagöz İletişim; nitelikli hizmetleriyle ön plana çıkmaktadır.

Kurumsal kimliğini sürekli olarak güncelleyerek; çağın gereklerine göre şekillendirmeyi başaran Alagöz iletişim; bu sayede iletişim alanında oluşan ihtiyaçların karşılanması noktasında da mükemmel çözümler sunabilmektedir. Yine Türk Telekom bünyesindeki bayi ağını genişletmek noktasında başarılı çalışmalara imzasını atan Alagöz İletişim; alanında uzman ve profesyonel olan kadrosuyla ön plana çıkmaktadır. GSM ve İletişim alanında mükemmel bir hizmetin adresi konumunda yer alan Alagöz İletişim; sürekli olarak kendisini geliştirmek noktasında eğitim çalışmalarına hız vermektedir.

Misyonumuz

Hizmet sunarken; çözüm odaklı olmayı misyon edinen Alagöz İletişim, etkili çözüm yollarının oluşturulması noktasında gelişimci bir ruha sahip olmaktadır. Kurumsal kimliğiyle ön plana çıkan Alagöz İletişim; müşterilerin karşılaşmış oldukları sorunların çözümü noktasında profesyonel bir bakış açısına sahiptir. Böylece sektörde sürekli olarak gelişmeyi misyon edinen Alagöz İletişim; bir yandan gelişirken diğer yandan da sorumluluk duygusunu pekiştirici çalışmalara imzasını atmaktadır.

Vizyonumuz

Yenilikçi bir vizyona sahip olan Alagöz İletişim, iletişim alanındaki yeni teknolojileri takip etmek noktasında da mükemmel çalışmaları hayata geçirebilecek kapasiteye sahiptir. Pozitif bir vizyona sahip olan Alagöz İletişim, bu sayede iletişim ve GSM alanında ortaya çıkabilecek sorunların çözümü konusunda da sorumluluk alabilmektedir.

 

Kurum Değerlerimiz
  • Kişisel Bütünlük : Tüm etkinliklerimizde kullandığımız, sözleştiğimiz ve bağlı bulunduğumuz ortak bir dilimiz vardır.
  • Saygı : Şirket içi ve şirket dışı tüm ilişkilerimize değer verir, iletişimde bulunduğumuz kişi / kuruluşlara saygı ve ilgi gösteririz.
  • Sorumluluk : Karşılaşacağımız tüm problemleri göğüsleyerek, çözümlen dirilmesi için kendimizi sorumlu hissederiz.
  • İnisiyatif : Alagöz İletişim çalışanları olarak sahip olduğumuz yetkinliklerin dışında, ortaya çıkabilecek sorunları tanımlamakta güçlük çekmez ve çözümlenmesi için her zaman hazır bulunuruz.
Yeni nesil iletişim
Türk Telekom’un ayrıcalıklı dünyasına geçmek ve kaliteyi uygun fiyata almak için Alagöz İletişim Şubelerine siz değerli müşterilerimizi beklemekteyiz.